"Jak Wykorzystać Boty Do Zwiększenia Zasięgów Organicznych,
Jak  Prowadzić Sprzedaż Za Ich Pomocą, Jak Zbierać Listę Subskrybentów w
Messangerze, Oraz Jak Zintegrować Całość z Bazą Mailingową i Lejkiem Sprzedaży?
"

Aż 11 modułów wideo, które krok po kroku omawiają każdy element. 

Dlaczego warto posiadać ten kurs? 
Ponieważ to aż 11 modułów wideo, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez budowę strategii sprzedaży, tworzenie zasięgów organicznych i rozwój fanpagea z wykorzystaniem botów. 


JAK ZBUDOWAĆ AUTOMAT W MESSANGERZE, KTÓRY BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ ZAPYTANIA I GENEROWAĆ SPRZEDAŻ?

Rozwój messangera i aplikacji współpracujących z API Facebooka, pojawiły się opcje pozwalające na autoobsługę zapytań poprzez messangera. Oznacza to, że większość zapytań o produkty, informacje o usługach itd. jesteśmy w stanie obsłużyć automatycznie. Jeśli więc klient zapytań o dostępność sukienki, bot automatycznie odpowie na pytanie, prześle link do produktu i wręczy kod rabatowy do wykorzystania w np. najbliższe 12 godzin. Możliwości rozbudowy botów są bardzo duże, dlatego ten zakres bardzo szeroko omówiono podczas szkolenia. JAK ZWIEKSZAĆ ZASIĘGI ZA POMOCĄ
AUTOODPOWIEDZI NA KOMENTARZE?


W momencie gdy pojawiła się opcja autoodpowiedzi na komentarze, pojawił się także sposób na tworzneie zasięgów organicznych. Jednym z największych plusów tej opcji jest to, że pasuje ona do każdego biznesu. Niezależnie od tego czy sprzedajesz lekiery do paznokci, czy opony do samochodów. Dowiedz się więc w jaki sposób stworzyć takie posty, które będą obsługiwane przez bota, by móc generować sprzedaż bezpośrednio na facebooku z zasięgu organicznego. 

 

 


JAK ZBUDOWAĆ LEJEK SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIO NA MESSANGERZE?

Wiadomości wysyłane przez Twój fanpage za pomocą messangera mają znacznie większy współczynnik otwarć niż mailing. Liczba otwarć na poziomie 80-90% to standard. Z tego powodu prowadzenie sprzedaży tym kanałem przynosi znacznie większe efekty, ponieważ reaguje na nie większa liczba osób. Podczas szkolenia dowiesz się jak zbudować lejek, który automatycznie będzie wysyłać wiadomości na messangera i generować sprzedaż. 


Skąd wiem, że to działa?

Post stworzony z wykorzystaniem botów, dzięki czemu wygenerował on na fanpageu z 11.000 fanów ponad 1000 komentarzy,
ponad 49.000 wyświetleń, 98 udostępnień i ponad 230 lajków.
To sprawiło, że zasięg organiczny był na poziomie ponad 50.000 czyli prawie 5cio krotnie większy niż liczba fanów.  

Post, którego celem było zebranie listy mailingowej z wykorzystaniem botów. W odpowiedzi na komentarz osoba otrzymywała link do strony, gdzie podowała swoje dane kontaktowe. W tej sposób pozyskiwane kontakty do sprzedaży. Post wygenerował zasięg organiczny na poziomie 21.000 na fanpageu gdzie liczba fanów wynosiła 13.000. Oznacza to, że poprzez komentarze i boty, wygenerowano zasięg organiczny o 50% większy niż liczba fanów znajdujących się na fanpageu.  

UWAGA!!!
Całe szkolenie zostało opracowane z wykorzystaniem bezpłatnego systemu do obsługi botów.
Wykonanie więc botów, lejków sprzedaży itd. nie będzie pociągało za sobą  dodatkowych opłat. 

Plan Szkolenia 

Bonusy do tego szkolenia 

BONUS nr. 1

Szkolenie VOD, w którym dowiesz się jak stworzyć remarketing na Facebooku. Jeśli chcesz, by klient miał wrażenie, że Twoja firma jest wszędzie i dokładnie wie, czego klient potrzebuje, to jest to jedno ze szkoleń, które musi się znaleźć na Twoim koncie VOD. 

Podczas szkolenia dowiesz się także, jak tworzyć reklamy do porzuconych koszyków, jak dotrzeć do osób, które odwiedziły Twoją stronę, lub dokonały zapisu na listę mailingową.

WARTOŚĆ BONUSU: 149,00 zł

BONUS nr. 2

Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele elementów ma wpływ na to, czy Twoje działania marketingowe są skuteczne czy nie? Począwszy od koloru nagłówka, poprzez wielkość czcionki, na doborze grafik kończąc. Jest wiele zmiennych, które będą decydować o tym, jaki wynik wygenerujesz.  

W tym szkoleniu VOD przedstawiono aż 57 elementów, które w wynikach testów wygenerowały najlepsze wyniki. Dowiesz się więc jakie nagłówki pisać, jak dobrać grafiki do reklam, jakie wstawiać treści na stronach sprzedaży i wiele 
innych. W sumie 57 elementów, które zwiększą sprzedaż i skuteczność kampanii kilkukrotnie. 

WARTOŚĆ BONUSU: 297,00 zł

BONUS nr. 3

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób jest tworzona przeze mnie kampania, której celem jest pozyskiwanie kontaktów do listy mailingowej i generowanie sprzedaży? 

Ten zapis VOD to nagranie ze spotkania online, podczas którego tworzyłem całą kampanię od A-Z na żywo. Na ekranie swojego monitora zobaczysz więc, jak tworzę grupy docelowe, jak tworzę grafiki do reklam, reklamy, jak powstają strony lądowania, strony sprzedażowe i jak jest połączony ze sobą cały system mailingowy, autoresponserów, kanałów płatności itd.. 

WARTOŚC BONUSU: 349,00 zł

Wartość wszystkich bonusów

795,00 zł

Opinie uczestników moich szkoleń

Odbierz dostęp zanim cena wzrośnie
Dostęp otrzymasz automatycznie po dokonaniu płatności. Nie posiada limitów odtworzeń. 

Co otrzymasz? 

  • dostęp do całego kursu, 11 modułów, bez ograniczeń liczby odtworzeń
  • gotowe narzędzia i przykłady postów, grafik
  • szkolenie remarketing na Facebooku o wartości 149,00 zł
  • szkolenie 57 elementów zwiększających sprzedaż o wartości 297,00 zł
  • szkolenie Kampania na żywo A-Z o wartości 349,00 zł
  • gwarancję najniższej ceny - ponieważ kupujesz materiał w przedpremierze, jego cena jest znacznie niższa niż docelowa. 

CENA KURSU: 997,00 zł
WARTOŚĆ Z BONUSAMI: 1792,00 zł
DZISIEJSZA CENA: 197 zł

Gwarancja satysfakcji

Kupując dowolny produkt, otrzymujesz gwarancję satysfakcji, która daje Ci możliwość w terminie 14 dni od zakupu, zrezygnować z materiałów. W takiej sytuacji cała wpłacona kwota, zostanie Tobie oddana. 

O autorze kursu
DANIEL BOSSY

Kreator Marketingu Internetowego. Właściciel platform edukacyjnych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego. Specjalista w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu baz mailingowych oraz przeprowadzania kampanii sprzedażowych. Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online, na których już ponad 5000 uczestników miało okazję poznać najnowsze systemy do generowania sprzedaży w sieci i nie tylko. Jako konsultant wielu firm w Polsce doradza, oraz wdraża systemy sprzedażowe, które za zadanie mają zautomatyzować proces obsługi Klienta. Założyciel Akademii Sukcesu w 2012 roku, miejsca gdzie młodzi przedsiębiorcy otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania firmą i budowania relacji z Klientami. Od drugiej połowy 2014 roku prowadzi specjalną grupę kursantów platformy mindster.pl dzięki której wiele polskich start-upów w krótkim czasie nabrało dużego rozpędu rozwojowego.

Pozdrawiam,
Daniel Bossy

Ta Propozycja Została Ograniczona Czasowo. Skierowana Jest Do Osób, Które Prowadzą Sprzedaż i Promocję w Sieci Oraz Chcą Rozwijać Kanały Social Media.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.