Daniel Bossy

Od 19 roku życia prowadzę własną działalność gospodarczą, wprowadzając każdego roku co najmniej dwa nowe projekty na rynek. Przechodząc przez różne etapy rozwoju, zarówno własnego i własnych biznesów, dziś wiem, że zdobyte doświadczenie pozwoliło na zdobycie aktualnej pozycji wśród specjalistów marketingu internetowego.

Od wielu lat prowadzę kampanie dla Firm w całej Polsce i nie tylko. Wdrażam systemy email marketingu, platformy VOD, sklepy internetowe, oraz prowadzę kompleksowy marketing wielu znanych osób, autorów książek, mówców.

Kim (czym) nie jestem? Nie jestem i nie prowadzę agencji reklamowej, której celem jest tylko i wyłącznie stworzenie reklam i ich ewentualna optymalizacja. Moim celem jest wygenerowanie sprzedaży dla Klienta, zysku w postaci nowych Klientów, oraz powiększenia bazy mailingowej.

Kilka z wystąpień

Jestem zapraszany na różnego rodzaju kongresy, szkolenia, konferencje jako specjalista z zakresu sprzedaży internetowej, social media, kontent i email marketingu.

BodyLife Kongres

Warszawa
Podczas BodyLife powiedziałem o sposobach wykorzystania Social Media w celu rozwoju własnego biznesu. Przedstawiłem także systemy sprzedaży i tworzenia relacji z Klientami.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Warszawa
Podczas szkolenia dla managerów AIP z całej Polski, przedstawiłem sposoby skutecznej sprzedaży w kontakcie bezpośrednim. Pokazałem jak działa skuteczna sprzedaż i prowadzenie Klienta, które ma znaczny wpływ na zwiększenie konwersji.

Digital Marketing

Wrocław
Podczas szkolenia Digital Marketing przedstawiłem jedne z najbardziej zaawansowanych metod sprzedaży, tworzenia ruchu oraz prowadzenia kampanii w Internecie.

Polub na Facebooku

Bądź na bieżąco ze szkoleniami i materiałami na temat marketingu i sprzedaży w Sieci.
Planowanie i kreowanie przyszłości, to jedyny sposób na to, aby mieć wpływ na nasze sukcesy i poziom życia
Daniel Bossy