Odbierz dostęp do systemu zarządzania treścią,
stronami sprzedażowymi z funkcjonalnością wspierającą sprzedaż.

Opłata jest jednorazowa. Nie ponosisz jakichkolwiek dodatkowych kosztów. 

Cena usługi wzrośnie za:

Za pomocą tego systemu, będziesz budować:

Strony Sprzedażowe

Strony, które będą posiadały zegar odliczający czas, wezwania do działania, attention bar, będą w formie one page. Strony które zwiększą Twoją sprzedaż i konwersję zapisu nawet o 20%-30%

Strony Zapisu

Strony, których zadaniem będzie zebrać jak największą liczbę kontaktów. Strony wyposażysz dodatkowo w popup, dzięki czemu zwiększysz liczbę konwersji nawet o 9%

Stwórz także splittesty tych stron, by badać konwersję i zmniejszać koszty pozyskania klienta, zwiększając jednocześnie zyski. 

Strony Informacyjne / wizytówkowe

Strony, które będą przedstawiać Ciebie, Twoją firmę czy dany produkt/usługę. Dodaj na stronach wezwania do działania, popupy, które będą pozyskiwać dla Ciebie bazę mailingową, czy chociażby kieruj na sprzedaż.

Odbierając usługę postawienia systemu otrzymujesz:

Miejsce na serwerze w celu towrzenia stron, importu zdjęć i niezbędnych materiałów.

Możliwość tworzenia splittestów, dzięki którym zbadasz, która strona działa najlepiej.

Dostęp do swojego panelu WP, gdzie będziesz tworzyć strony, prowadzic statystyki i sprzedaż.

TERAZ W BONUSIE OTRZYMASZ DODATKOWO

5 Najlepiej działających stron sprzedażowych i stron zapisu, które wystarczy edytować pod kątem treści i grafik o wartości 297 zł.

Materiał wideo z obsługą systemu, w którym dowiesz się jak robić splittesty, wstawiać zegary, dodawać ankiety itd. Materiał dostepny jest na platformie za 147 zł.

Zapis VOD ze szkolenia, gdzie omawiany jest podstawowy system marketingu z wykorzystaniem powyższego narzędzia o wartości 497 zł.

SUMA BONUSÓW TO 941,00 zł

Daniel Bossy

Kreator Marketingu Internetowego. Właściciel platform edukacyjnych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego. Specjalista w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu baz mailingowych oraz przeprowadzania kampanii sprzedażowych. Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online, na których już ponad 5000 uczestników miało okazję poznać najnowsze systemy do generowania sprzedaży w sieci i nie tylko. Jako konsultant wielu firm w Polsce doradza, oraz wdraża systemy sprzedażowe, które za zadanie mają zautomatyzować proces obsługi Klienta. Założyciel Akademii Sukcesu w 2012 roku, miejsca gdzie młodzi przedsiębiorcy otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania firmą i budowania relacji z Klientami. Od drugiej połowy 2014 roku prowadzi specjalną grupę kursantów platformy mindster.pl dzięki której wielepolskich start-upów w krótkim czasie nabrało dużego rozpędu rozwojowego.


This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.