Bezpłatny warsztat

Mówią, że jak za darmo to nie warto, bo nic ciekawego nie otrzymasz. Wyznaję jednak inną zasadę. Jeśli dam Ci wiele za darmo, to jak myślisz ile Ci dam, jeśli zapłacisz?

W moich bezpłatnych szkoleniach online dostaniesz tyle konkretnej wiedzy, ile często nie znajdziesz w płatnych szkoleniach znajdujących się na polskim rynku. Uczestnicy to potwierdzają w swoich komentarzach, więc cieszę się, że jest to doceniane.

Jak by nie było, nic nie ryzykujesz. Zapisz się więc na wybrane szkolenie online i zobacz, co możesz zrobić dla swojego biznesu, by wrzucił piąty bieg i zaczął zarabiać online znacznie więcej.

Bezpłatny warsztat

Kampanie reklamowe na Facebooku po zmianach w 2024

W systemie reklamowym Meta wprowadzono liczne zmiany, ponieważ wdrożono AI do algorytmów. Teraz reklama na Facebooku i Instagramie może być jeszcze skuteczniejsza, pod warunkiem, że wie się, jak te zmiany wykorzystać. Na tym szkoleniu stworzysz nowe kampanie krok po kroku.

Bezpłatny warsztat

Strategie sprzedaży internetowej

Mówi się, że jak klient chce kupić, to kupi. W ten sposób czekamy na to, że klient w końcu podejmie decyzję i kliknie KUP TERAZ lub zarezerwuje usługę. Uważam, że to nie prawda. Naszym zadaniem jest ustawić lejek sprzedaży tak, by klienta przygotować do zakupu i zmotywować go do realizacji. Podczas tego szkolenia poznasz 5 strategii sprzedaży, które potrafią zdziałać cuda sprzedażowe w krótkim terminie!

Bezpłatny warsztat

Sprzedaż w sklepach online

Szkolenie dla e-commerce. Wszystko co musisz wiedzieć o prowadzeniu sklepu online oraz kampanii reklamowych, których zadaniem będzie robienie sprzedaży w tych sklepach.

Bezpłatny warsztat

Reklama na TikToku

To szkolenie będzie – zupełnie niespodziewanie – o reklamie na TikToku :)
Będzie, ponieważ na ten moment jest w trakcie przygotowywania, dlatego możliwość zapisu pojawi się już wkrótce. Odwiedź tą stronę za jakiś czas lub zapisz się na mój newsletter, by otrzymać powiadomienie.