O mnie

Nie jestem osobą, która potrafi robić kursy motywujące czy dające umiejętności miękkie.
Nie za bardzo wychodziłoby mi prowadzenie agencji reklamowej, bo nie skupiam się na promowaniu postów i zarzucaniu odbiorców zdjęciami czy wideo, które nie działają.

Podchodzę do życia i pracy bardziej zadaniowo, dlatego skupiam się na konkretnych działaniach, które mają przynieść konkretny cel, najczęściej oczywiście sprzedażowy.

Wiem, że samo się nic nie zrobi.

Dlatego jeśli jesteś osobą, która ma podobne podejście i jesteś skupiony/a na konkretnych wynikach, to zarówno współpraca jak i moje kursy przypadną Ci do gustu. Nie gadamy o czymś, lecz robimy konkretne zadania. Nie mówimy o tym jak coś zrobić, lecz robimy dokładnie to, co ma zadziałać i przynieść efekty.

Wiem. Każdy swój towar chwali. Jednak bez sprawdzenia kursów, czy odbycia konsultacji ze mną nie dowiesz się, jak wiele możesz zyskać i zarobić, wprowadzając zdobytą wiedzę w życie.

Aha. Zapomniałbym o czym jeszcze trzeba napisać na takiej stronie. Tak więc: przeszkoliłem online jakieś 64000 osób, wydałem na kampanie reklamowe ponad 10 000 000 zł, zbudowałem ponad 150 systemów sprzedażowych dla firm, występowałem na kilkunastu konferencjach, kongresach, jestem współautorem książki Biblia e-Biznesu, która stała się bestsellerem, prowadzę kampanie w Dubaju, Singapurze, Grecji, na Filipinach czy Dominikanie.

Szczerze? Nie ma to znaczenia, bo do działania z Tobą czy pracy z moimi kursami ta wiedza o moich “sukcesach” do niczego Ci się nie przyda. ;) No ale cóż. Trzeba napisać.