Moje kursy VOD

Co łączy moje kursy VOD z Netflixem, HBO GO i innymi platformami streamingowymi? To, że oglądasz co chcesz i kiedy chcesz.

Aktywując mój kurs wiesz, że dotyczy on właśnie tego, czego szukasz i co polepszy skuteczność Twojego marketingu.

Poniżej znajdziesz moje bestsellery. Każdy z tych kursów dotyczy innego tematu, przedstawia inne rozwiązania i dostarcza różne strategie. Wybierz ten kurs, który interesuje Cię najbardziej i ciesz się nieograniczonym terminowo dostępem do materiałów.

Instagram Krok Po Kroku

Rolki, posty, stories, reklamy i wiele innych. Jednym słowem mówiąc: wszystko o Instagramie. Jak prowadzić konto, jak i kiedy publikować, jak tworzyć materiały, reklamować się, jak pozyskiwać followersów i wiele innych. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie poniżej.

Reklama na TikToku – krok po kroku

Mówi się, że jak klient chce kupić, to kupi. W ten sposób czekamy na to, że klient w końcu podejmie decyzję i kliknie KUP TERAZ lub zarezerwuje usługę. Uważam, że to nie prawda. Naszym zadaniem jest ustawić lejek sprzedaży tak, by klienta przygotować do zakupu i zmotywować go do realizacji. Podczas tego szkolenia poznasz 5 strategii sprzedaży, które potrafią zdziałać cuda sprzedażowe w krótkim terminie!

Akademia Marketerów

Marketing Netflix! Tylko tyle i aż tyle!
Wyobraź sobie miejsce, w którym dostajesz gotowy przepis, strategię, dopasowaną do Twojej firmy, która będzie w długim terminie działać automatycznie zwiększając przy tym ilość klientów i sumę sprzedaży.
Do tego dodaj konkretne kroki do wykonania, począwszy od stworzenia reklam, poprze lejki automatyczne, remarketing, kampanie wyprzedażowe, budowa list, stron, sklepów i wiele, wiele innych.
To wszystkie znajdziesz w Akademii Marketerów za jedyne 107 zł miesięcznie. Ale uważaj! Strategię, najlepsze kampanie i gotowy plan odbierzesz już za 17 zł! Za tyle możesz przetestować AM, by później podjąć decyzję, że chcesz rozwijać marketing z Akademią.